АФНУ
14
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
14
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
20
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
9292
Последний визит на сайт
сегодня
АН “Рідний дім” допоможе Вам безпечно, та вигідно, продати, вдало купити, здати в оренду Вашу нерухомість. Допоможемо втілити Ваші мрії в реальність! Забезпечимо якісну рекламу, перевірку документів, виготовляємо експертну оцінку об’єкту, надаємо юридичний супровід. Входимо до Асоціації фахівців з нерухомості України. Нашими партнерами є профільні нотаріуси та ліцензовані оціночні компанії. Нас рекомендують своїм рідним та друзям. Телефонуйте, у нас великий вибір нерухомості

Наш телеграм канал : https://t.me/ridnuydim

Портфолио реализованных объектов (116)

  • продано
    АН "Рідний Дім"
    40 000 $
    769 $/м²

    Київська

    2 комнаты
    52 / 30 / 9 м²
    этаж 2 из 9
    5 л. 2 мес. назад
    Продаж 2 кімнатної квартири в м. Обухів по вулиці Київська р-н Автошкола, загальною площею 52 кв.м поверх 2/9, квартира в гарному стані. Вмонтовані меблі, кухня та шафа - купе залишаються.
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    39 000 $
    813 $/м²

    м-н Сосновий

    1 комната
    48 / 20 / 14 м²
    этаж 7 из 9
    5 л. 1 мес. назад
    Продаж 1 кімнатної квартири в м Обухів м-н Сосновий площею 48 кв.м, поверх 7/9, гарне планування, на підлозі кахель та ламінат, кондиціонер ,бойлер,вікна та балкон нові, столярка дерево, кухня залишається, броньовані двері. Гарне місце для життя, поряд все
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    30 000 $
    667 $/м²

    м-н Обухівський ключ

    1 комната
    45 / 19 / 11 м²
    этаж 9 из 10
    5 л. 3 мес. назад
    Продаж 1 кімнатної квартири в зданому будинку з індивідуальним опаленням в новому мікрорайоні «Обухівський ключ» в м.Обухів. Квартира загальною площею площею 45 кв. м. поверх 9/10, Квартира з гарним плануванням По правді кажучи, коли купуєш квартиру вже з готовим ремонтом, завжди щось та й не сподобається. У нашому випадку ви можете самі вирішувати, що, куди, і де ви буде робити. Зручно, правда?
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    40 000 $
    455 $/м²

    Київська

    3 комнаты
    88 / 55 / 14 м²
    этаж 8 из 9
    5 л. 3 мес. назад
    Продаж 3 кімнатної 2 рівневої квартири в м. Обухів по вулиці Київська 96 (будинку 2 роки)загальною площею 88 кв.м з індивідуальним опаленням, двоконтурний котел,електрика зроблена, штукатурка теж ,броньовані двері. Квартира під ремонт. Доглянута теріторія будинку, є зона барбекю, дитячий майданчик .Гарне місце для життя.
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    49 000 $
    710 $/м²

    Київська

    3 комнаты
    69 / 45 / 9 м²
    этаж 2 из 9
    5 л. 3 мес. назад
    Продаж 3 кімнатної квартири в м. Обухів по вулиці Київська загальною площею 69 кв.м, поверх 2/9. Квартира з новим, свіжим ремонтом та гарним плануванням . Вмонтована кухня , кондиціонер, бойлер залишаються . Нова електрика, сантехніка та столярка. Вікна та балкон металопластика. Заходь та живи щасливо!!! Гарне місце розташування – тихий район. Поряд є все необхідне для проживання щасливої сім'ї,а саме : дитячий садочок, школа, магазини, супермаркет, зупинки
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    26 500 $
    757 $/м²

    Каштанова

    1 комната
    35 / 17 / 9 м²
    этаж 2 из 9
    5 л. 3 мес. назад
    Продаж доглянутої 1 кімнатної квартири в м. Обухів по вулиці Каштановій загальною площею 35 кв.м, поверх 2/9 ,вікна м/п ,балкон засклений, столярка нова, лінолеум, вмонтована кухня залишається, є бойлер, броньовані двері. Гарне місце для життя. Поряд з будинком дитячий садочок, зупинки, продуктові магазини, супермаркет.
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    35 000 $
    854 $/м²

    Київська

    1 комната
    41 / 13 / 16 м²
    этаж 4 из 5
    5 л. 3 мес. назад
    Продажа гарної 1 кімнатної квартири в м Обухів по вулиці Київська 128 площею 41кв.м,поверх 4/5, з якісним ремонтом, вмонтована кухня залишається, ламінат, с/,у кахель, броньовані двері.Гарний двір, своя стоянка для авто
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    36 000 $
    360 $/м²

    Київська

    100 / 45 / 12 м²
    1 этаж
    15 сот
    5 комнат
    5 л. 4 мес. назад
    Продаж будинку в м.Обухів р-н Автошкола загальною площею 100 кв.м.,з доглянутою присадибною ділянкою 15 соток.Будинок на 5 кімнати.На території будинку є : доглянутий сад, 1 гараж та хоз.будівлі. Ділянка знаходиться в центральній частині міста,дорога асфальтована. Поруч магазини, аптеки, зупинка маршруток. Сертифікований рієлтор! Допоможу тим, хто хоче швидко, вигідно, без проблем, нервів і витрат особистого часу ПРОДАТИ і ЗДАТИ свою дорогоцінну нерухомість
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    37 000 $
    617 $/м²

    ЖК Квартал Парковий

    2 комнаты
    60 / 42 / 10 м²
    этаж 5 из 5
    6 л. назад
    ЖК «Квартал Парковий» знаходиться в м.Обухова Київської області. Ця екологічна зона оточена лісами і парками. Комплекс охороняється і контролюється відеоспостереженням. Територія упорядкована і озеленена з елементами ландшафтного дизайну і пішохідними алеями Житловий комплекс «Квартал Парковий» в ході будівництва обростає власною інфраструктурою. До послуг місцевих жителів дитсадок, медичний заклад сімейного типу, аптека, стоматологія, салон краси, фітнес-клуб, різнопланові торгові точки Квартира знаходиться в 2 будинку Загальна площа квартири 60 кв.м. та знаходиться на четвертому поверсі Індивідуальне опалення (з встановленим котлом - Корея). МПО - двокамерний стекло пакет і п'ятикамерн...
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    65 000 $
    756 $/м²

    Жовтнева

    86 / 55 / 15 м²
    1 этаж
    18 сот
    3 комнаты
    5 л. 1 мес. назад
    Що для вас ідеальний будинок? Багато простору, доглянута та велика ділянка, фруктовий сад, місце для ігор ваших діток. Думаєте це все ще казка? Ми наблизимо її здійснення! Село Матяшівка - ідеальне місце для реалізації вашої мрії. Тиха, екологічно чиста місцина, з надзвичайно добрими людьми та атмосферою відпочинку. Це якраз саме те, що потрібно у нашому життєвому вирі. Саме тут і знаходиться будинок, який може стати вашим рідним гніздечком.86 кв.м і величезна тераса площею 15 кв.м - розгулятися точно буде. Горище по всьому периметру будинку.Сама ділянка площею 18 соток, тож можна спокійно запрошувати купу гостей та розважатися. Розгулятися точно буде де. Ще й вистачить місця для дитячого м...
  • продано
    АН "Рідний Дім"
    34 000 $
    667 $/м²

    Миру

    2 комнаты
    51 / 30 / 9 м²
    этаж 9 из 14
    5 л. 9 мес. назад
    Продаємо 2 кімнатну квартиру в м Обухів по вулиці по Миру площею 51кв м,поверх 9/14,вікна м/п,вмонтована кухня,,с/у-кахель,лінолеум,броньовані двері.
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: